מאמרים

מסעות מוזיקה מסביב לעולם

איזה רעיון נפלא! לצאת לטייל ברחבי העולם ולהיות ממוקדים רק במה שאוהבים מבלי לבזבז זמן ואנרגיות על דברים מיותרים כמעט. במה דברים אמורים? קבוצות מאורגנו ת שיוצאות לנפוש בחוץ לארץ על בסיס תחומי עניין משותפים ושאיפה לצאת ולגלות את אותה מדינה או את אותו חבל ארץ, רק סביב עניין צר שמעניין את אותה קבוצת אנשים.
טיולים מאורגנים סביב נושאים של מוזיקה, כלי נגינה, בישול, גבינות, אפייה או כושר גופני. לא ממש חשוב התחום, מה שחשוב זה היכולת להתארגן לקבוצה הומוגנית שיש לה את אותה שאיפה ואותם תחומי עניין. זה מבטיח לכולם טיול מעניין, מרחיב אופקים ומגבש.
טיולים מאורגנים לדרום אמריקה אשר יוצאים להתחקות אחר כלי נגינה פרמיטיביים שהשבטים האצטקים, האינדיאנים ושאר הילידים שחיים וחיו בעבר בערבות הג'ונגלים, נהגו לנגן עליהם, המציאו אותם וייצרו מוזיקה איכותית, מוזיקת עולם אותנטית. מה דעתכם על קבוצה כזו? כמובן שזה לא מתאים לכל אחד, אך מי שהדבר נוגע בנימי לבו ונפשו יכול להתחבר לקבוצה כזאת ולצאת למסע שהוא חוויה לכל ימי חייו. לפעמים צריך שמישהו ייזום עבורך ויגבש חלום שהוא ממש דומה לחלום שכל חייך רצית להגשים. לצאת עם קבוצה מאורגנת שכזאת, לא רק תחשוף אותך לתחום העניין שבו חשקת, אלא תייצר עבורך קהילה קטנה שמתעניינת באותם תחומים ותיצור לך חברים בעלי אותם תחומי עניין.
קבוצה נוספת שמתארגנת למסעות משותפים היא קבוצה של עורך דין דיני עבודה שהשאיפה שלהם היא לצאת לכמה מדינות באירופה על מנת להיות נוכחים במשפטים ולקרוא פסקי דין רלוונטיים לתחום העניין שלהם.

המשך מאמר